Yayın Akışı

AYDINLAR

Aydınlar listesi; sabahın sessizliğine yakışır, sabahların aydınlarına, Klasik Batı Müziği’ nin daha çok Barok ve Romantik dönem bestelerini, Jazz müziğin New Orleans, Kansas, Bebop ve Cool gibi türleriyle harmanlayan ve bu harmanı Pop, Soul, Funk, Folk, Blues gibi birçok türle hafif renklendiren oldukça sakin bir listedir. Her gün 06:00-11:00 saatleri arasında yayında.

ÖĞLE HAREKETİ

Hepimizin öğlen hareketliliğine arkada çalarak uyum sağlayacak biçimde hazırlanan bu listemiz Afrobeat, Reggae, Indie Rock, Folk Rock, Funk Rock, Pop Rock, Art Rock , Soul, Jazz , Jazz-Funk, Pop, Funk, R&B gibi çok çeşitli müzik türlerinin hafif tempolu parçalarından oluşuyor. Herkesin keyif alarak dinleyebileceği Öğlen Hareketi listemiz her gün 11:00-16:00 saatleri arasında yayında.

GÜN BATARKEN

Günü bitirmeyi , günü batırmayı bekleyenler için hazırlanmış bu listemiz aslında Öğlen Hareketi listemizin devam versiyonu gibi de düşünülebilir. Tür çeşitliliği konusunda en az o kadar zengin olan bu liste daha sakin tempolu olup herkesin severek dinleyebileceği Chill bir ruh halini yansıtıyor. Öğlen Hareketi listesinin ardından 16:00-20:00 saatleri arasında yayında.

AKŞAMIN KARARTISI

Günün ikinci yarısında, karanlığı bekleyenler, yeni başlayanlar, harekete geçenler için geceye giriş listesi olarak kabul edebiliriz bu listemizi.  Art Rock, Slam Rock, Blues Rock, Indie Rock, Alternative Rock, Blues, Country, R&B, Alternative Dance, Jazz Fusion, Indie Pop, Hip Hop, Gangsta Rap, Neo Soul gibi canlı müzik türlerini bir araya getiren listemiz her gün 20:00-23:00 saatleri arasında yayında.

GECE OTURUMU

Gece oturmalarının, günü gece olanların, uyuyamayanların daha da uykusunu kaçıracak Gece Oturumu listemiz Experimental, Madchester, Neo-Psychedelia, Elektronica, Britpop, Hip Hop, Trip Hop, Garage Rock, Rock and Roll, Hard Rock, Art Rock, Blues Rock ve Blues gibi oldukça hareketli ve çılgın müzik türlerini içinde barındıran listemiz her gün 23:00-02:30 saatleri arası yayında.

ÇİY VAKTİ

Koltukta uyuklayanlar, pili bitenler, sızanlarımız için hazırlanan bu listemiz şanslıysanız huzur verici değilseniz uyku kaçırıcı olabiliyor. Genel olarak Aydınlar listesinden daha hafif bir yapıya sahip olmasına karşılık daha bir çok müzik türüyle birlikte bütününü oluşturuyor. Çiy vakti listemiz her gün sabaha karşı 02:30-06:00 saatler arasında.

Listelerimizdeki tüm parçalar İngilizce olup sansürsüz olarak yayımlanmaktadır.